Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen elkezdhet valaki...

16 évesen elkezdhet valaki ráncosodni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és a homlokomon van már egy ránc. Kicsi, meg nem mély vagy ilyesmi, de hát ott van, és nem vágás, vagy heg, hanem konkrétan ránc. Mi a szartól lehet a 16 éves bőrömön ránc?? És hogyan akadályozzam meg hogy még több alakuljon ki?

#arcbőr #bőrápolás #fiatalkori ráncosodás
2016. jún. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Botox-szal helyre lehet tenni, de szerintem nem érdemes küzdened vele, mert rajtad kívül valószínűleg senkit nem érdekel.
2016. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hogy fogalmazzam: Az a ránc nem olyan ránc.

Az csak egy redő, ami kialakult egy jellegzetes arcmimikádtól, vagy örökölted. Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy elkezdtél öregkori ráncokat felszedni. Ilyen "csík" van néhány ismerősöm homlokán, akik ráadásul sokkal fiatalabbak nálam.

2016. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ránc, csak az, ahogy a bőröd illeszkedik a koponyádra. Nekem is van 3 vízszintes csík a homlokomon gyerekkorom óta, de 36 évesen még egy ráncom sincs, a szemem sarkában sem. Szóval valószínűleg nem fog mélyülni.
2016. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ookké. Köszi a válaszokat.
2016. jún. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!