Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja fáj már a derekam....

Egy hónapja fáj már a derekam. Van hogy egy nap kicsit jobb de másnap kétszer annyira fáj. A doki csak fajdalomcsillapitot ír rá, hiába mondom h nem hat!?

Figyelt kérdés
A lefekvés, ülés borzalom, az meg hogy a cipőmet bekössem kész mutatvány. Ha megyek, akkor nem fáj annyira. Szerintetek mi ez? Most is kegyetlenül fáj, nem tudok magamtól lefeküdni sem.

2016. jún. 22. 22:50
 1/8 A kérdező kommentje:
22L vagyok.
2016. jún. 22. 22:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Másik doki
2016. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem isiászom volt, ugyanilyen tünetekkel, de 3 hét alatt elmúlt. Azóta se jött elő (kop-kop-kop). Tényleg keress másik orvost, aki komolyan vesz. Jobbulást!
2016. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Anyukám is arra tippelt. Mostmár nagyon rossz ez az egész, nem is megyek a háziorvoshoz, ő megold mindent fajdalomcsillapitoval en meg megorulok.

Koszoom a jokivansagot ! :) de az isiasz mitol jon ki ?

2016. jún. 22. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok üléstől is előjöhet, de nekem szerintem emeléstől volt. Rosszul emeltem fel egy bútort. Ha tényleg isiászod van, lassan javulnod kell, mert a net szerint magától gyógyul 6 hét alatt. Addig is csak fájdalomcsillapítók...
2016. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót reumára, mond, hogy nm múlik, addig is kenegesd a derekad lóbalzsammal, vagy Inno reuma krémmel.
2016. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En azt ajanlom menj el egy manualterapeutahoz (azaz csontkovacs). O az okokat mulasztja el es nem a fajdalmat tompitja.


Nekem evekig fajt a vallam es a nyakam, rendszeresen ettem az algopirineket... Majd egyhez elmentem, es 2-3 kezeles utan teljesen elmult a fajdalom. Most 2 evre a kezeles utan is meg kvazi semmi fajdalom.


Amit csinal: megnezi hogy all a gerinced es egyebb csontjaid, tartasod milyen, es ahol ugy latja rossz helyen van, kicsit kiropogtatja azaz a jo helyre teszi vissza. Ezaltal az izmok a csont kornyeken nincsenek allando stresszben tobbe es a fajdalom is megszunik.

Illetve amit te irsz konkretan idegbecsipodesnek is hangzik, ott viszont kb "kimaszirozza" a becsipodes mellol az ideget es ezaltal szunteti meg a fajdalmat.


Ha kell, Budapesten tudok ajanlani egyet, bar nem olcso (10e /alkalom), de nagyon jo es hosszutavon mindenkepp megeri.

2016. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek. Most jelenleg jobb, mert egesz nap csak maszkaltam, na de majd este...

Volt már becsipodve, de akkor jarni sem birtam. Hat igen a mai vilagban nem keves a 10.000 egy alkalomert de megeri, az tuti!

2016. jún. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!