Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap ejszaka iszonyaosan...

Tegnap ejszaka iszonyaosan fajt a mellkasom ill. a hatam. Masnap a doki keszitett rontgen felvetelt. Nagyonapro foltokat talalt a tudomon. Szerinte semmi komoly. Szerintetek?

Figyelt kérdés
gyermekkoromban tbc bakteriumom volt,amire gyogyszeres kezelest kaptam.Most megcsinaltak a tesztet is ami a bakteriumot kimutatja,az valoban negativ lett?akkor a folt valoban smmit nem jelentenees a fajdalom?kerem aki valoban tud hasznosat mondani irjonvagy esetleg valakinek tapasztalata.felek nagyon ettol.
2009. nov. 11. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nos, nekem is vannak ilyen foltok a tüdőmön, a tüdőgyógyászom azt mondta, hogy a lakosság 35%-nál a tbc ilyen nyomot hagy. A hátad valószínűleg a gerinced miatt fáj. Semmi komoly, ne parázz!
2009. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod!de azt le kell irnom h nem csak a hatamhanem a mellkasom is faj de nagyon kemenyen,belulrol.nem tudok fekudni,aludni.mintha kest forgatnanak belulrol.
2009. nov. 12. 00:14
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is nagyon fájt a hátam meg a mellkasom, míg elmentem orvoshoz.. elküldött mellkasi röntgenre és nekem is talált foltokat a tüdőmön. Jó, oké nekem nagy foltokat és kezdődő tüdőgyulladásom volt.

Lehet neked is kezdődő tüdőgyuszid van, de ha az orvos azt mondta, hogy semmi komoly, akkor ne izgulj, télleg semmi bajod =)

2010. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ja és 16/L vagyok =)

ha ez fontos

2010. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!