Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató teakeveréket lehet...

Nyugtató teakeveréket lehet együtt szedni Frontinnal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pánikbeteg/szorongásos vagyok. Frontint szedek, de most egy ismerősöm - aki szintén pánikos - kipróbálta a nyugtató teakeveréket, és azt mondta, hogy nagyon jó hatása van.

Így elhatároztam, hogy én is kipróbálom, de nem tudom, hogy lehet-e Frontinnal együtt alkalmazni. Valaki esetleg tud erről valamit?(Remélem, nem számít reklámozásnak, de a Naturland nyugtató teakeverékről van szó)



2013. máj. 13. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem ez a tea egy csomó enyhe nyugtató hatású növényből áll, elég kis mennyiségek vannak benne. Szerintem fogyasztható együtt a kettő, de a frontin el fogja nyomni a hatását.
2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szedem a frontint és a nyugtató teát is (orvosi citromfű) ... nem iszom minden nap, de ha iszom akkor több pohárral. Régóta szedem gyógyszerrel, semmi bajt nem okozott :) Jobban leszedál, jobban lenyugtat, és van amikor pl. a frontin nem is kell, hanem elég csak a tea.
2013. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!