Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 38 éves vagyok, idegentest...

38 éves vagyok, idegentest érzés a végbélnyílásomtól kb 10 cm-re, ez végbélrák lehet? Nagyon Félek!

Figyelt kérdés

Vannak aranyér problémáim. Ha azok egyáltalán. Volt már hogy vérzett széklet utána. Volt, hogy erőlködtem vmi miatt és utána nagyon fájt.

Bocsánat hogy így írom, de évek óta, ha hamar elélveztem, akkor utána fájt.

Most meg 2 hete ezt érzem, és csak ma olvastam utána hogy ez a végbélrák tünete.

Szerintetek rákos vagyok?


2016. jún. 25. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt egy vérvizsgálat tudná megmondani.

A végbélnyílástól 10 cm-re a prosztata lehet.

2016. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak ijesztgetni, de kerlek a sajat erdekedben keress fel egy orvost minel hamarabb, aztan ird meg, mi a diagnozis. jo esellyel nem vagy rakos, de akarmi mas is a bajod, nyilvan kezelesre szorul. mielobbi jobbulast, es keves idegeskedest kivanok neked! :)
2016. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tudok megnyugodni. :(
2016. jún. 25. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen fordulj orvoshoz! Ha baj van, akkor kezelni kell, függetlenül attól, hogy mennyire súlyos. Ha pedig nincs, akkor megnyugszol.
2016. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fingkirály ***** válasza:
Ilyenem volt nekem is, de "csak" egy sima prosztatagyulladás lehet, el kell menni urológiára, ott megultrahangoznak, megvizsgálnak, adnak gyógybogyót, megeszed mind és elmúlik. Kb a csajok felfázásával egyenértékű dolog.
2016. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: És mitől van?

Felfázás ez is?

2016. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fingkirály ***** válasza:
Lehet valóban sima felfázás is, de lehet bakteriális eredetű is, el lehet azt kapni bárhol, tömegközlekedés eszközön, boltban, hasonló.
2016. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Mármint úgy, hogy mosatlan kézzel fogod meg a fütyit?
2016. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!