Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházban a gyermek sürgősségi...

Kórházban a gyermek sürgősségire muszáj szülővel menni?

Figyelt kérdés
Holnap délelőtt mennék és telefonban azt mondták hogy jó lenne felnőtt jelenlétében mennem mert még nem vagyok 18. Csak éppen a szüleim dolgoznak és szabadságkérés gondolom nem egyik napról a másikra történik a munkahelyükön. Ha egyedül megyek be az baj? Olyan ügyben megyek oda hogy csak laboratóriumi leleteket vinnék és arról mondanának valamit hogy mi a helyzet mert az a rész ahol megvizsgálnának az itteni kórházban csak 18 év felettieknek van. 17/f
2016. jún. 27. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták, hogy jó lenne akkor menj el egyedül. Valószínű fogadnak ha már ott vagy, de ezt telefonban nem fogják neked részletezni - gondolom érthető az oka miért nem.. Egy próbát megér, legfeljebb ha nem fogadnak ott helyben beszéled meg az új időpontot, ami valamelyik szülődnek megfelelő.


Másik lehetőség, hogy kérsz telefonon egy új időpontot amikor szülővel együtt tudsz menni.

2016. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam 17évesen sürgősségin és nem kellett szülő, de a rendes kórházban is voltam egyedül vizsgálaton, egyedül. A gyerek az 14év alattiaknak van elsősorban.
2016. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!