Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Andreas Moritz könyvében, "A...

Andreas Moritz könyvében, "A csodálatos máj- és epehólyagtisztítás"-ban melyik módszerről van szó?

Figyelt kérdés
"A csodálatos máj- és epehólyagtisztítás" - Az egészség és vitalitás javításának hatékony módszere

2016. jún. 27. 15:59
 1/2 anonim válasza:

Egy "diétás" módszerről, (zöldségeket kell enni meg ilyenek) amely megpuhítja és kihajtja a benned lévő epeköveket és megszabadít a méreganyagoktól. Röviden: a könyvben le van írva mit szabad és mit nem szabad enni, inni (sok almalevet kell innod majd, de leírja a könyv hogy pontosan mennyit) és csinálni; nem szabad a kúra közben megerőltető munkát végezni, stresszelni. A kúra utolsó két napján beöntést kell végezni az ánuszba, hogy kiöblítse a salakanyagokat onnan.

de, mint említettem, a könyv mindent érthetően elmagyaráz és ez valóban egy hatékony módszer. Én még nem csináltam és nem is tervezem, de anyukám csinálta kb egy hete és miután beöntöttem neki és element wc-re, láttam a végeredményt. Kimosta belőle az összes követ.

Ha meg akarod csinálni, sok sikert!:D (15L)

2016. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy, hogy ilyen részletesen leírtál mindent! :-)
2016. jún. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!