Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismeritek a "csodalatos...

Ismeritek a "csodalatos etrend kiegeszito cseppeket" angolul "miracle mineral solution" mms?

Figyelt kérdés
Valakinek pozitiv gyogyulasi tapasztalat van?

2014. júl. 28. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Az összes étrend-kiegészítő a gyártó pénztárcájára van jó hatással. Másra nem.
2014. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
30%

Ebből a termékből semmit nem profitál a feltalálója. Illetve olyan mennyiséget is küldenek, h igencsak sokáig elég. Én még csak 2 hete szedem már 8cseppnél tartok. Jobb az emésztésem, szép a bőröm, jobban alszom.


Egy 70 feletti reflefológus ismerősömnek és a feleségének pl nagyon szépen kitisztította az ízületeit. Nem tudta rendesen behajlítani a lábát, most meg teljesen normálisan sikerül már. Illetve nem tudták kimasszírozni pár pontját, de mután elkezdte szedni a cseppeket ez is megoldódott. Mivel ennél nagyobb bajok nincsenek náluk ezekre volt 1hónap után jó. Én a feltételes candidámat szeretném kiűzni vele. Meg szívesen lennék én is hajlékonyabb :D Én fürdőnek is csináltam már 2x (30aktivált cseppből) azóta pedig nem is érzek semmi rossz közérzetet az orális adagoktól. Férjem aki még nem vett fürdőt ő a 4 cseppet sem bírja, de neki is tervbe vettük a fürdés. Ugyanis az nem a májat terheli, hanem egyből bőrön át ürül.

2014. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kvázi mintha hipót innál:

"Az MMS a Miracle Mineral Solution (máskor Master Mineral Supplement, néha Advanced Oxygen Therapy) kifejezést takarja, a szer pedig valójában nátrium-klorit 28%-os oldata sima vízben. Ezt a kezelési útmutató szerint úgynevezett aktiválószerrel kell keverni, amiben citromsav van. A citromsav és a nátrium-klorit reakciójából klór-dioxid keletkezik, az MMS-hívők szerint ez a vegyület a megoldás a világ összes ismert betegségére. Úgy működik, hogy rejtélyes módon ki tudja válogatni a szervezetbe kerülve az ott tenyésző jótékony hatású mikroorganizmusok közül a károsakat, és utóbbiakat kinyírni mind egy szálig.


Nagy kár, hogy ez nem igaz, mert ha igaz lenne, az infrastruktúra már készen is lenne az örök egészség világszintű terjesztéséhez: a klór-dioxidot ugyanis már régóta használjuk a városi vízvezeték-rendszerekben az ivóvíz fertőtlenítésére (gyakorlatilag ebből fakad a kifejezés a víz “klórozására”), illetve a szennyvíz tisztítására. Erős oxidáló hatása miatt számos iparág használja még fertőtlenítésre, fehérítésre, a legnagyobb mennyiségben a papíripar, ahol a fapépet kezelik vele – emiatt olyan szép fehér a papír. Az egészségügyi szabályozások az ivóvíz maximális klór-dioxid-tartalmát literenként 0,8 milligrammban határozzák meg. A Science Based Medicine számításai szerint egyetlen csepp MMS-ben nagyjából 10 milligramm nátrium-klorit van, ami a citromsavval reakcióba lépve 8 mg klór-dioxidot hoz létre. És a szerből napi 8-24 cseppet ajánlanak bevenni. Ha tehát az ember az előírásoknak megfelelően szedi az MMS-cseppeket, egy erős fertőtlenítőszert nyel le, gyakorlatilag az egész nem sokban különbözik attól, mint ha hipót inna."

Forrás: [link]

2015. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!