Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félelem, pánik leküzdése,...

Félelem, pánik leküzdése, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta küzdök ezzel, ha mennem kell valahova, egyből azt érzem hogy biztosan lesz valami bajom, vagy rossz fog történni. Ilyenkor zsibbad a kezem, vagy hevesebben ver a szívem. Ezért nem is nagyon szeretek itthonról kimozdulni, sportolni sem merek.

Tudtok valami módszert ami ezt enyhítené?

Segítséget nem merek kérni. Anyukámnak nem szeretném elmondani, mert gyenge a szíve, édesapámmal pesig nem jó a kapcsolatom,testvérem nincs, valahogyan saját magam szeretném ezt megoldani.

19\L



2016. jún. 28. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
keresd meg magadban ennek a pánikbetegségnek az okát.
2016. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia en olyan szinten voltam kb 2es fel eve egy ajulas erzes utan Hogy az agybol nem

mertem felalni nehogy valami bajom legyen szo szerint remegtem a halalfelelemtol mert anyum 30evesen infartusba meghalt es retegtem nehogy nekem is az legyen. Meg volt ekg elteresem is. Gondolhatod mit eltem at nap mint nap. Kertem egy nagyobb kivizsgalast ahol jo volt minden a szivemel.de annyira ki voltam keszulve akkor hogy nyugtatot irtak fel nekem minden nap itbon sirtam hogy en biztos meghalok. Apum miattam nem ment dolgozni 1evig mert rettegtem egyedul maradni. De ugy dontotem igy nem elhetek!!! A felelemel nem pazarlom tobbet egy napomat se!!! Ha valami bajom van elmegyek megnegetem magam es kesz. A gyogyszert sajnos meg szedem de mar azon vagyok hogy letegyem csak kicsit agodom hogy nelkule nem e kezdek megint felni. De le fogom tenni. Es megfogadtam tobbet igy nem fogok rettegni. Hatarozd el magad hogy nem hagyod hogy boldogtalanul teljenek a napjaid.

Mert oregen majd megbanank hogy igy eltuk meg ilyen szenvedve a fiatalsagunk. En tudom hogy nehez mert nekem nagyon durva volt. 23/l

2016. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!