Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le minél több...

Szeretnem16 kérdése:

Hogyan adjak le minél több kilót gyorsan?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, most megyek középsuliba. Félek hogy ki fognak csúfolni vagy valami [az osztályban 24 lány lesz, és kb 4 fiú]. Én egy 16 éves lány vagyok. 87.KG...tudom..rengeteg!!

Nagyon le szeretném ezt adni, igazságból 55.kg szeretnék lenni KB, de ha 60-ra már lemenne már az csoda lenne.

Mint a többség ember, én sem szeretem a sportot, sőt... őszintén félek hogy ahogy futok kinevetnek, vagy a "volt" osztálytársaimmal találkozom valahol és...nem túl jó a viszonyom velük..., meg szerintem egyszerre nem is bírnám. Arra gondoltam hogy fokozni kellene. Például először séta, aztán idővel, már futnák, majd lehetne szó valami rendszeres sportról ; kosár, vagy csak simán valami fitt edzés...

De az étkezéssel is bajom van, húst egyáltalán nem eszek, vagyis a csirkemellen - karajon kívül...

disznóhúst egyáltalán nem.:/ De édesszájú sem vagyok, csak azok az italok... a kóla, meg minden édesítőszerekkel van tele...sajna el ismerem. Azokat imádom. Ez az én sztorim. Valaki kérlek, adjon tanácsokat, mit kellene tennem hogy legalább 30 kg-ot le adjak a nyáron.

A combról-hasról kéne le adnom.

Ha valaki tudna nekem esetleg írni egy olyan "hetes" étrendet amit már ő is kipróbált, és nagyon jól hatott, akkor azt megköszönném, valamint valami olyan italt ami esetleg egészséges, könnyű elkészíteni, és nem "mű" íze van, akkor erre is kérnék tanácsot.:))

Köszönöm szépen! :)



2016. jún. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A hirtelen fogyásnak hátránya is lehet: a bőröd csúnyán megereszkedhet tőle. Én saját magamon tapasztaltam...
2016. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, rengetegszer hallottam már erről is, de ha nem fogyok hirtelen le, vajon jobb lenne akkor? Mármint tudom, nem ereszkedne meg a bőröm, de szép feszes se lenne, és már engem zavarna ha az öltözőbe néznének....:( Az meg még rosszabb lenne ha bemennék a wc.-be ott öltözni. Tuti lesznek barátaim így-is úgy-is mert úgy gondolom legalább 1 ember lesz aki nem ítél el emiatt, de attól még ez rossz, az én szempontomból is, meg a....tornaórák miatt is, hát ne kelljen már félve bemennem főleg ha ne adj isten a többiek zaklatnának is miatta...

Ha nem is tudom azt a 20-30 kilót le adni amit szeretnék de egy 5-10 kilót MINDENKÉPP lekell! Talán az még az "egészséges életmódban" bele tartozik, és örülnék ha sikerülne...

2016. jún. 28. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerékpározz.
2016. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régen kerékpároztam, [igen tudtam, de akkor még az alakom is viszonylag jó volt] bár van az a mondás hogy ha valamit megtanulsz, azt elfelejteni nem lehet....DE...lehet..én elfelejtettem hogyan kell, kb 5 éve voltunk a sulival 1 parkban ahol lehetett kikölcsönözni rollert, biciklit, ilyeneket, és úgy éreztem hogy én tudok mint rég...allig tudtam felülni rá, ahogy megpróbáltam dölt egyik irányból a másikra...szóval azt nem hiszem hogy fogok egyenlőre, mert mire előről megtanulom arra is kell nekem idő...xD

és valami olyan sport kéne amihez nem igen kell semmi, mármint például sulyzó - futás - gugolás ezek oké... de például a biciklizés meg ilyenek nem...egyenlőre!

De azért köszi.:DD

2016. jún. 29. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Étrendeket a femina.hu-n keresztül tudsz találni. Nekem az almás kifejezetten bevált!

Sok sikert a továbbiakhoz:)

2016. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!