Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan aludni?

Figyelt kérdés
Nyáriszünet elején kb 23kor lefeküdtem,és 8-9 körül keltem :) Ez jó volt,viszont az utóbbi időben egyáltalán nem így can :/ 24 és 2 között alszom el és délben kelek... Egyszer ugyanígy kb 2körül feküdtem és direkt felkeltem 6kor aztán este megint csak 1kor tudtam elaludni :( Most éjjel még nem is aludtam és már 4 óra ráadásul 'holnap' (ma) 7kor kelek,de este koncertre megyek és 3 körül fogok tudni aludni menni csak(addigra érünk haza) Ha másnap megint korán kelnék az segítene? Vagy mit tegyek? :(
2016. jún. 30. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Paleo etrenddel egy pillanat alatt el tudsz aludni. ( Lisztmentes.) Nekem bevalt. Probal kevesebbeket aludni: kb 7 orat. Ugy latom, Neked is sok a 8-9 ora alvas. Jarj futni, ami levezeti a feszultseget! Vagy teniszezni vagy uszni!

N

2016. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kelj fel minden reggel korán, 6-7 körül és akkor egy pár nap után már előbb leszel este álmos, 10 órakor le kellene feküdnöd aludni. Egy idő után beáll a szevezeted erre a ritmusra.

Legyél sokat a levegőn, mozogj.

2016. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában az szokott lenni a baj, hogy az ember nem fárad el fizikailag (egész nap ül a gép előtt pl). Próbálj egy stabil kelési időpontot bevezetni (hétvégére is), és majd az elalvásod hozzá igazodik. Egyébként nyáron nem kell 8 órát aludni, természettől a fehér embernek napi kb. 6 óra alvás is elég ilyenkor, aztán télen bepótolja.
2016. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!