Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt szeretnem megtudni, hogy...

Azt szeretnem megtudni, hogy a strandokon, a klóros vagy termálvizbe is ugyan ugy szaporodik/jelen van a gomba? (bőr és köröm gomba)?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint igen.
2016. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben gombás látogató mászik bele,igen.
2016. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nem véletlenül rágják az ember szájába a zuhanyzást előtte és utána is, de szerintem a lábgombát sokkal jobban el lehet kapni magából a zuhanyzóból, ott meg nem véletlenül ajánlatos gumipapucsot használni. De nem hiszem, hogy ettől nagyon parázni kellene, ha olyan könnyen el lehetne kapni a klóros víz ellenére is, akkor az embereknek legalább a fele gombás lenne. Nőgyógyászati betegségeket, fertőzéseket sokkal jobban el lehet kapni, én ettől mindig jobban tartok.
2016. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! A volt munkahelyemről megbízható forrásból származó fertőtlenítőt használt az a fürdő, ahol elkaptam....😞
2016. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!