Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A lábujjak közötti berepedt...

A lábujjak közötti berepedt bőr tényleg gomba? Más nem okozhatja? Pl. Hogy felázott az izzadságtól a bőr, és azért repedt ki, de ugyanakkor gomba nincs jelen.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg gomba. Canesten kenőccsel kenegesd!
2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Már egy napja kenegetem. Azért furcsállom, hogy gomba, mert az tudomásom szerint viszketni szokott, de nekem nem viszket.
2013. ápr. 6. 15:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy 4-5 hónapja kezdtem el sűrűbben eljárni az edzőterembe, sokat futok is, és pont hallottam, hogy angol nyelvterületen úgy is hívják a gombás lábat, hogy atlétaláb. :D
2013. ápr. 6. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
valószinüséggel gomba, ritkább az egyéb bőrbetegség. Ha nem múlik, vagy javul mutasd meg egy bőrgyógyásznak és akkor máris kiderül. lehet nem elég rá egy sima canesten krém.
2013. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már majdnem teljesen meggyógyult, igaz, egy nap háromszor kenem. Lehet, hogy ha egy egyszerű körömvirágkrémmel kenegetném ugyanilyen sűrűn, attól is meggyógyult volna. Persze csak ha nem gomba okozta!
2013. ápr. 16. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!