Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy heg megkeseríti az életem?

Egy heg megkeseríti az életem?

Figyelt kérdés

Van egy jó pár éves hegem, még tinédzser koromból. Menő volt ez a vagdosás-karcolgatás, és sikeresen megmaradt jól látható helyen egy heg, nem tűnt el, csak halványodott. Viszont így felnőtt fejjel már zavar, kentem aloe verával és körömvirágkrémmel, de nem hatott egyik sem.

Hol tudnák ezt leszedni pl lézerrel? Nézegettem mindenhol, de 100 ezrekért kicsit durva lenne, mert maga a heg nem nagy, másoknak nem is észrevehető, de én nap mint nap látom és azon kívül, hogy bánom és szégyellem magam miatta, kellemetlen is így utólag. Méretileg kb 1x3 cm. Esetleg van még valami krém, ami hathat, vagy tudtok javasolni olyan orvost, aki jó munkát végez és el tudná tüntetni?



2016. júl. 2. 00:00
 1/4 Inessential válasza:

Tetoválásokról mi a véleményed?

Azzal szépen el lehet takarni és azt varratsz a hegedre, amit csak szeretnél.

2016. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A csuklóm belső-oldalsó részén van, azt elfelejtettem. Tehát "hajlik".

Nem vagyok oda a tetoválásokért, szóval lehetőség szerint inkább teljesen szeretném eltüntetni és semmi nyomot nem hagyni utána.

2016. júl. 2. 00:14
 3/4 anonim válasza:
Énis így vagyok de én még tini vagyok:( én egy napon okoztam az összes maradandó hegemet és az alkaromon eléggé látni:( én felnőttként tuti hogy a lézeres megoldást fogom választani
2016. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg inkább hagyd meg, hogy mindig emlékezz milyen szép az élet és tuti soha többet ne csinálsz olyan butaságot.
2016. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!