Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok telefonozás tenyleg...

A sok telefonozás tenyleg agydaganatot okoz? Ebben az esetben nem a telefonálásra gondolok (amikor a telefon a fejünknél van), hanem amikor simán használjuk az eszközt. Lehet tőle agydaganat?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2016. júl. 2. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Ha mobiltelefonra gondolsz, akkor igen.

Ha analógra, akkor nem. Van benne egy membrán, oszt annyi.

2016. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, még valami:

"Ebben az esetben nem a telefonálásra gondolok (amikor a telefon a fejünknél van), hanem amikor simán használjuk az eszközt."

Ezt nem tudtam értelmezni. Mi másra lehet használni egy telefont mint telefonálásra?

Ha ki van kapcsolva és kalapálásra használod, akkor nem okoz semmilyen károsodást a sugárzása.

2016. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 okostelefonról hallottál? De még a régi kockafonokon is van snake meg hasonlók.
2016. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
3: Nem hallottam.
2016. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Okostelefonra gondoltam .

Egyébként meg ugy értettem hogy amikor csak simán telefonozunk(pl.jatszunk,netezunk stb...) es nem arra amikor valakivel telefonon beszélgetünk .

2016. júl. 2. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Folyamatosan jönnek belőle a káros sugarak. Miközben a képernyőt bámulva nyomkodod, a retinádon át szívod magadba a halált.
2016. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot még soha, senkinek nem sikerült bizonyítani, de még valószínűsíteni sem!
2016. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Idéznéd a tanulmányokat (forrásmegjelölés), kérlek, amiket olvastál erről?
2016. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5: Én úgy tudom, hogy a használati utasítás szerint nem szabad a fejhez/testhez 15 cm-nél közelebb tartani. Tehát nyilván nem jó, mert eleve a kezedben van, tehát a tested, de nyilván jobb, mint ha a fejed mellett van. Játszani lehet laptopon, számítógépen is, ha van rá lehetőséged inkább úgy oldd meg szerintem.
2016. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 mesélj már erről a 15 cm-ről bővebben :D Melyik konteós oldalon olvastál ilyet?
2016. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!