Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi és gyenge húghólyagom...

Kicsi és gyenge húghólyagom van, és volt egész életemben. Gáz a pelenka viselése hoszabb utakra, ahol nem biztos hogy van toalett elérhetőség?

Figyelt kérdés

Kivizsgáltak, semmi bajom, kivéve az átlag alatti hólyag. És itt jön a probléma. elegem lett belőle, hogy sokat megyek pisilni, márpedig megiszom a napi 3 litert, így ilyenkor ha hosszabb útra megyek felveszek egy nadrág pelenkát, amit leveszek, vagy kicserélek adandó alkalommal. viszont mostanában elkényelmesedtem, és szoktam többször is viselni. szerintetek gáz?


24f


2014. márc. 17. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elkenyelmesedes mar igen. A tobbirol nem tehetsz, tehat nem gaz. Gaz az lenne, ha bevizelnel. En is rengeteg folyadekot iszok, de nagyobb utazasok elott/kozben azert nem jo tulzasba vinni.
2014. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen, de a vesekőből nem kérek többszőr. elég volt egyszer... és te mit csinálsz pl egy vonat úton, ahol a wc kb olyan hogy az ajtó kilincset sem nagyon akarja az ember megfogni?
2014. márc. 17. 18:53
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy vissza tudom tartani is, de az nagy fájdalommal jár, és még vesegörcsöt is okoz ha sokáig tartom...
2014. márc. 17. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Vonaton en se wc-zek. Beosztom az innivalom, hogy mindig csak egy kicsit, hogy ne legyen szaraz a szam, es enyhuljon a szomjusagerzet.
2014. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha biztonságot ad a pelenka viselése, mint újabb vesekő alakupjon ki emiatt. Se több se kevesebb nem leszel.
2014. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz a pelus
2017. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!