Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következményei lesznek...

Milyen következményei lesznek ha többet nem járok be orvosi ellenőrzésekre?

Figyelt kérdés

18 lettem, többet bizonyos orvosi ellenőrzésekre nem óhajtok bejárni.

Na most lehet ez furán hangzik, meg hogy ez értem van, vagy mit képzelek én és a többi, csak én ezt nem így érzem.


Asztma ellenőrzésekről van szó elsősorban. 5 éve nem szedem már a gyógyszert, de bejártam eddig a kezelésekre hogy ingyen tankönyves legyek. 12.-es leszek, így erre már nem lesz szükség. Szerintem már réges rég kinőttem az asztmát, napi 5km szoktam futni mostanában amúgy.


A másik pedig hogy elvileg az iskolai orvos berendelt engem ilyen fogyi orvoshoz, hogy segítsen egészséges életmódot élni. 185 centi vagyok és 95 kiló. Nem érzem magam kövérnek, nem is akarok fogyni, de azt mondta a sulis orvos hogy akkor is menjek el, nekem "kötelező".


Bár az utóbbira ha nem megyek el, biztos nem lesz semmi, az asztmás dologra lennék kíváncsi.


2016. júl. 3. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

nem kötelező igénybe venni


amúgy mennyi a testzsírszázalékod? ha 15%-nál több, akkor meg kéne fogadni a doki tanácsát és fogyni

2016. júl. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmilyen. Én 40 éve nem járok.
2016. júl. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre jártam, jó sok pénz volt.Mióta nincs kedvezmény én se járok mert nincs bajom.Nem kötelezhetnek 😂
2016. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, pont 15%

De ez hülyeség, amíg valaki nem érzi magát kövérnek, addig nem kell ilyenekkel foglalkoznia.


Én mondjuk 10 kilóval soványabban kifejezetten rosszul is érezném magam, nem akarok olyan lenni mint a többi mai fiatal hogy vasággyal 50kiló, de a haja az egébe áll:)


Köszönöm, akkor remélem nem lesz semmi gond ha a következő asztma ellenőrzés időpontra nem megyek el.

2016. júl. 3. 09:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 15% a testzsírszázalékod minek akár a doki fogyni küldeni?😠
2016. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Amúgy ma lemértem, nem 15 hanem 17, de most az nem oszt nem szoroz.


A fogyi dokit csak megemlítettem, az asztma volt a fő kérdés.

2016. júl. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!