Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha 5 éves lányom ritkán...

Ha 5 éves lányom ritkán viszem oviba és orvosi igazolás sincsen, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Mivel most már kötelező az óvoda, ezért gondolom hasonló a szankció, mint az iskola esetében, vagyis megvonják a családi pótlékot. De nem tudom biztosan, ez csak tipp.
2014. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

elsővel egyetértek, de én se tudom. gondolom a gyámügy is kimegy, hogy mi oka lehet a szülőnek, hogy nem járatja a gyerekét miközben kötelező. erre azért figyelnek.


családban volt, hogy a 17 éves leányzó nem óhajtott suliba bejárni, ott találkozót kért a gyámügy és ugrott a családi

2014. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Iras lei felszolitas, gyamhivatali találkozó, csaladipotlek megvonása, pszichológiai vizsgalat es pénzbüntetés volt a menete ismerősnel.
2014. febr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
ránk ez a törvény nem kötelező mivel előbb iratuk be az óvodába a gyerekeket mielőtt érvénybe lépett volna a törvény azokra vonatkozik akik most íratták be a gyerkőcöket én is szoktam így csinálni néha nem viszem és nincsen semmi következménye 4 éves kislány anyukája.
2014. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4 éves gyermek teljesen más,mint egy 5 éves törvényileg.

5 éves kortól kötelező az ovi,tök mindegy h 2,5 éves korában,vagy 5 éves korában kezdte el.

Kérdező,mi az oka, h ritkán viszed?

2014. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4es, milyen törvény nem vonatkozik rátok? a törvény az, hogy 5 éves kortól kötelező az óvoda. a tied 4 éves, persze, hogy nincs következménye, mert neki nem kötelező....

(eltolták azt a tervezetet, hogy 3 éves kortól lesz majd kötelező, de nem lépett életbe, 5 éves kortól meg 30 éve is kötelező volt)

2014. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy pánikbeteg vagyok és nem tudok kimenni az utcára. Más meg nem tudja vinni.
2014. febr. 21. 11:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a gyermeked miatt muszáj lesz valamit csinálnod, szakorvoshoz járni.

Mi lesz 1 év múlva,mikor iskolás lesz?

Apuka nem tud segíteni?

2014. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szörnyű lehet, de nem zárhatod be a gyerekedet a betegséged miatt. valahogy meg kell oldani., menj el orvoshoz, szedj gyógyszert, esetleg járj el terápiára, de a gyerekednek nem lehet hátránya emiatt!

elhiszem, hogy nagyon rossz lehet, de felül kell emelkednek a gyerekedért

2014. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek, akkor egész nap be van zárva a négy fal közé, amikor nincs óvodába? Mert gondolom utcára, játszótérre nem engeded egyedül. Szőrnyű lehet neki.

Ez így nem megoldás, minél előbb rendbe kéne hozd magad, hogy neki normális élete legyen.

2014. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!