Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a két előforduló...

Mi lehet ez a két előforduló "csomó"? Kapcsolatban lehetnek egymással?

Figyelt kérdés

Van egy csomó a könyököm belső oldalán, közvetlen a bőröm alatt, ami kemény és hónapok óta ott van(talán lassan egy éve). Nem tudom, pontosan mikor vagy hogyan alakult ki. Kb 6-7mm átlójú, szimmetrikus körnek vagy hengernek tűnik. Olyan színű, mint az ereim(szintén bőrön keresztül), de biztos nem érduzzanat. Ez nem az eremen van. A mérete, kinézete nem változott, csak, amikor anno észrevettem, akkor talán érzékenyebb volt, vagy csak már hozzászoktam. Azért nem foglalkoztam vele, mert először azt hittem, hogy magától elmúlik, nem vettem komolyan, majd elfeledkeztem róla(iskola, kialvatlanság, "nagyobb bajom is kisebb annál" stb.). Viszont az, hogy már fél- vagy talán egy éve változatlanul ott van az kezd megijeszteni. Lehet ez ciszta?

A másik problémám az a fülcimpámmal van. Szerintem csak hanyagságból történt, mert sokszor alváskor is hordok fülbevalót(bioplasztot néha elég nagy kín kiszedni) és fejhallgatót hordok rá(mert privát akarok lenni és magas minőségű audiót szeretnék), talán ezért van ez, de kemény és szintén fáj, ha hozzáérek. Most kiszedtem a fülbevalókat, hideg vízzel megmostam, majd E-vitaminos testápolóval bekentem mindkét fülcimpámat...valamint fejhallgató helyett fülhallgatót fogok használni. Ha nem változik, akkor az mit jelent? Nekem az az optimista tippem, hogy pattanás. Lehet ez is ugyanolyan képződmény, mint a karomon?



2016. júl. 5. 06:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!