Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobban aludni?

Hogyan tudnék jobban aludni?

Figyelt kérdés
Eleve nehéz elaludnom, mert estére élénkülök föl, akkor pörög legjobban az agyam. De ami rosszabb, hogy reggel könnyen felébredek különböző zajokra és nem tudok visszaaludni, ha pedig nincs meg a 9óra alvás akkor fáradt, nyűgös vagyok, sokat hibázok. Szoktam edzeni, viszonylag egészségesen étkezem, vacsora lefekvés előtt 2-3órával van, sötét van a szobában. Amikor szedtem Sedacur Forte-t kicsit jobban aludtam, Remotiv Extra-tól meg még jobban, ezek vény nélkül kaphatók, de nem tudom hogy szedhetők-e folyamatosan.

2016. júl. 7. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Én nem vagyok a szerek embere, így nagyon kerülöm őket, de velem is volt/van, hogy nem tudok aludni. Este elszoktam menni görkorcsolyázni kb 14-15 km-t, hogy elfáradjak kicsit, tanácsolom ezt neked is. Azt is mondják, hogy a technológiai eszközök (pl.: konektor) gyakran zavarnak alvás közben. Remélem segítettem.
2016. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatnál egy alvást elősegítő nyugtató teakeveréket. Plusz növelni a napi sport mennyiséget.

Apró plussz lehet egy illóolajos kád fürdő ellazulás céljából.

2016. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!