Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a piros folt?

Mitől lehet a piros folt?

Figyelt kérdés

A jobb oldali bikini vonalamon van egy hosszúkás piros folt. Viszket és váladékozik kicsit. Mivel nem használok semmilyen új terméket, így tanácstalan vagyok, hogy mitől lehet. Először arra gondoltam, hogy a meleg miatt (olyan helyen dolgozom, ahol 150 fokos hőt termelő berendezések vesznek körül) ezért jobban odafigyeltem, szőrtelenítettem és hintőport használtam, de csak rosszabb lett. Mostmár fájt, váladékozik és fogalmam sincs mihez kezdjek vele.

Hétvége van, most nincs bőrgyógyász, így gondoltam egyet, és fel teszem ide a kérdést, hátha tud valaki ötletet adni, hogy mitől lehet, esetleg mivel enyhíthetem a tüneteket a jövő hétig.



2016. júl. 9. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet levegőztesd, neogranormont próbáld ki, azzal kenegesd addig is míg nem tudsz menni bőrgyógyászhoz.
2016. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel gombafertőzés. Laza, szellőző pamut fehérnemű kell és gomba elleni hintőport kell használni (Mycofen vagy Mycosid).
2016. júl. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Canesten krém van itthon. Az nem jó?
2016. júl. 9. 07:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi jó rá, ami nem kenődik el és tapad a bőrhöz, hogy kifejtse hatását.
2016. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!