Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van? (fogyókúra, evészavar)

Baj van? (fogyókúra, evészavar)

Figyelt kérdés

Május elején vettem egy gyönyörű bikinit, de amikor megláttam magam a tükörben, elhatároztam, hogy elkezdek fogyózni. Akkor voltam 63 kg a 170 centim mellé, most 45; és ott tartok, hogy hiába szeretnék megállni, egyszerűen nem tudok. Amikor eszem nagyon rosszul érzem magam, bűntudatom van folyton és szégyellem magam, azóta utálok mások előtt enni, ami miatt pl a kollégáim is furcsán néznek rám, a barátaim is kritizálnak, a családom nyaggat hogy egyek, tehát a kapcsolataimat is "tönkreteszi" ez az egész, de nem tudok ellene tenni, van hogy sírok evés közben, tehát nagyon kivagyok.. mostanában pedig hányni is szoktam, ha többet eszem mert mégiscsak magamba erőszakolok valamit, az egyből kijön, a menseszem is elmaradt a hónapban viszont terhes nem lehetek...

Mit csináljak? Hogyan oldjam ezt meg?



2016. júl. 9. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,baj van. Ideggyógyász szakorvos segíteni fog neked.
2016. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!