Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le magam?

Hogyan győzzem le magam?

Figyelt kérdés
Ismerős ez valakinek ? Jön egy apró dolog betegség....és rögtön azt gondolom h halálos beteg vagyok stb....ilyenkor napokig panikonok hányok...erősen ver a szívem...ilyenkor próbálok agyban dönteni de sajnos sokszor nem tudok semmit tenni az ellen h ne legyen bennem ilyen "izgulás"...nem akarok gyógyszert orvosi segítséget .... nem vagyok beteg ember! Egyedül szertném leküzdeni. Férjem nagyon mellettem áll tudja mit érzek ! Van aki ilyet érez még rajtam kivul?

2016. júl. 10. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. :( És én sem tudom, mi a megoldás.
2016. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lilith1994 ***** válasza:
igen en is igy vagyok es nem tudom hpgyan kene nekiallni es legyozni. ugy erzem hogy emiatt az emberek nem tartanak normalisnak. Mar nem is szoktam beszelni rola....
2016. júl. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!