Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagylábujjamon a köröm egy...

A nagylábujjamon a köröm egy részen felvált a hústól, ez ugye rendbe fog jönni ahogy nő le?

Figyelt kérdés
Tudjátok ahol a köröm nem tapad a húshoz ott fehér (a köröm vége pl..) na most nekem a köröm felvált egy részen, szerintem megnyomta a cipő, vagy nem tudom, de nem nagyon történt még iyen. Nem fáj, meg semmi, de nem szoktam festeni a körmöm (lány vagyok amúgy), és így tök ocsmány. Ugye ahpgy nő le, vissza fog tapadni a húshoz az a rész, és csak a vége lesz fehér? Mint minden más normális körmöm :D
2016. júl. 11. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy az oka körömgomba, ilyenkor is leválik kissé, főleg a körömágy mellett és a végeinél kezdődik. Első körben keress egy jó pedikűröst, ők felismerik a körömbetegségeket és eltudnak látni tanáccsal. Azért tartom fontosnak, hogy megnézesd, mert ha gomba, azt kezelni kell, különben folyton így fog nőni a körmöd.

Cipő is megnyomhatta persze, ha sokat jársz ugyanabban a cipőben, de ezt nyáron nehezen tudom elképzelni.

2016. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

valószínűleg csak a cipő volt, mert most vettem egy új cipőt melóba, és kicsit mintha kicsi lenne rám...

szóval nem hiszem, hogy gomba. soha nem volt még körömgombám, nem hinném hogy az. nem viszket, nem fáj, stb... csak hát nem valami esztétikus :S

2016. júl. 11. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy lenő rendbe fog jönni.
2016. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!