Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanaxtól lesz valami bajom?

Xanaxtól lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves leszek hamarosan és mostanában elég rossz mentális állapotban vagyok. Ne értse félre senki, nem akarok öngyilkos lenni vagy ártani magamnak, pusztán csak pihenni szeretnék. A kérdésem pedig az lenne, lehet-e valami komolyabb következménye annak, hogy bevettem egy darab 0,5mg-os xanax tablettát?


Utána olvastam a neten is, nyilván több kell a túladagoláshoz, de attól még tartok a mellékhatásoktól. Előre is köszönöm a segítséget.



2016. júl. 14. 16:25
 1/6 anonim válasza:
Te normális vagy ?!
2016. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézd, gyógyteákat ittam eddig de már semmit nem használnak. Járok pszichológushoz is, de egyszerűen nem bírom. 4 napja hogy nem alszok szinte semmit és alig eszek. Valahogy lekell nyugtatnom magam.
2016. júl. 14. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi váltotta ki ezt az állapotot? A gyógyszerek csak elnyomják a gondokat, lezsibbasztanak, attól még a nyugtalanság vissza fog térni a barátaival, 3× rosszabb lesz. Azért függnek rá az emberek ezekre a szintetikus vackokra, mert sosem gyógyulnak meg, csak ideiglenesen jobb lesz.

Meg kell találni a probléma forrását és azt kell feldolgoznod.

2016. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A konkrét problémámat nem szeretném leírni. Tudom, hogy ez nem igazi megoldás. Most fordult elő először és utoljára.
2016. júl. 14. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már úgyis kiderült volna, de egyébként nem lesz. (15-30 perc után hat, pár óra után már nincs hatása). Mindenesetre elég lett volna 0,25-tel kipróbálni.
2016. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ment a zöldpacsi. Nem lett nagy bajom, csak aludtam pár órát és inkább a fejem fáj. De valóban először a kisebb adaggal kellett volna kezdenem. Tanultam belőle, nem hiszem hogy legközelebb bármit is beveszek.
2016. júl. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!