Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom a Nózi inhaláló...

Lehet bajom a Nózi inhaláló stift túlzott használatától? (orrdugulás elleni)

Figyelt kérdés

Összetevők:

0,190 g mentol

0,190 g kámfor

0,060 g metil-szalicilát

0, 009 bórnyl


Hónapok óta akkor is használom, ha nincs eldugulva az orrom, és szinte függője lettem..:)


Nincs olyan óra, hogy ne használnám 3-4 alkalommal, és ez megy már 5-6 hónapja..Bármilyen mértékben káros lehet az egészségre?


2016. júl. 14. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, káros. Roncsolja az orrnyálkahártyádat. És tényleg rá lehet szokni az orrcseppre. Ismertem egy lányt, aki szintén függő volt, és már nem tudott létezni nélküle. Ő is tudta, hogy rosszat tesz magának, de van valami az orrcseppben, ami függőséget tud okozni. Ha nincs eldugulva az orrod, mégis miért használod? Nekem kis koromban csak akkor engedte az anyukám, hogy használjam, ha nagyon el volt dugulva az orrom, de akkor is mindig elmondta, hogy 2-3 napnál tovább nem szabad.
2016. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 huboldka válasza:
pont ezen gondolkodtam ma , mert vettem én is ilyet mert beteg lettem . (megfázás )
2018. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!