Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi alkalmassági vizsgálat...

Orvosi alkalmassági vizsgálat esetén muszáj vérvétel?

Figyelt kérdés
A h*lye orvosom adott beutalót vèrvételre szemészetre,vizeletvizsgálatra.De beszéltem több ismerősömmel,akiknek csak szemészetre vagy éppen sehova sem kellett menni,mert megadta egyből az orvosa.Nos rosszul vagyok a tű gondolatától a múltkori vérvétel os egy negatív élmény,mert két hétig fájt utána és kék,zöld volt korulotte.Már vagy 10 éve ennél az orvosnál vagyok és pofátlanságnak tartom,hogy nem adja meg.
2016. júl. 15. 06:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ès jogsihoz kéne.:) 18/L
2016. júl. 15. 06:51
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma váltok orvost amúgy,mert pofátlanságnak tartom,amit művelt és hogy ennyi helyre beutslót adott.
2016. júl. 15. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem pofátlanság, csak alapos és óvatos az orvos. Van egy csomó betegség, ami nem okoz panaszt, és vérből kiszűrhető. Ha nem tetszik, el lehet menni másik orvoshoz. Az, hogy milyen vizsgálat kell, azt az orvos dönti el.
2016. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom már átmentem másikhoz.:) Köszi a választ.
2016. júl. 17. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!