Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell erőltetni a saját...

Miért kell erőltetni a saját nézőpontodat a másikra orvoslás terén?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést nemrég egy gyógyszerrel kapcsolatban, erre elkezdtek olyan üzenetekkel bombázni emberkék, akik ebben az alternatív meg természet gyógyász dologban hisznek, hogy a gyógyszerek nem jók, csak a gyógynövény meg víz.


ÉN NEM hiszek ebben, azért, mert saját magamon tapasztalom, hogy a gyógynövények és ilyesmik, nem használnak. Elhiszem én, hogy másnak igen, de NEKEM nem.

Ha másnak jó, felőlem használja, stb, nem fogom azt mondani neki hogy de zabálja az én gyógyszereimet mert ez a tuti.


De miért kell nekem erőltetni a gyógynövényeket, meg ilyeneket, ha már leírtam, hogy nem, nem használ nekem egyik se, akármilyet próbálok ki, és csak a gyógyszer gyógyít meg, ha olyan bajom van.


Egyszerűen nem értem ezt, valaki el tudná magyarázni, hogy mi bajuk az ilyen embereknek?

Akinek nem inge ne vegye magára!



2016. júl. 15. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert pont az olyan személyiségek, nyitottabbak az alternatív orvoslásra, akikkel nehéz tényekkel érvelni, így azt se szokták megérteni legtöbben közülük, hogy másnak más a véleménye.
2016. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!