Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan nő, aki...

Van köztetek olyan nő, aki alkoholista? Hogyan küzd vele?

Figyelt kérdés
Benneteket elítélnek az emberek?Sajnos 35 évesen lettem az,és falun élek.Látják sokan.Próbálom önállóan letenni,de nem megy.

2016. júl. 17. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én városban élek, így elég jól tudom titkolni, mert akkor iszogatok, ha már letettem az autót, és nem találkozok senkivel. Itt városban van rá módom, hogy mindig más helyen veszem meg a piát, hogy ne mondhassa a sarki zöldséges, hogy na ez már megint megjött a napi betevőért. Soha nem megyek el úgy sehova, hogy ittam, illetve soha nem is iszok annyit, hogy támolyogjak, de minden nap megiszok pár pohár vörösbort. Ezért nem tudnak elítélni (egyelőre), mert nem látszik, (egyelőre). De nem is szeretném ha látszana és szeretném rendbe hozni az életemet, mert már nem érzem jól magam így a bőrömben.

Bár sokszor nehezemre esik, de igyekszek minél több feladatot kitalálni, és minél több emberrel találkozni, hogy elvonja a figyelmem. Hidd el csak elindulni nehéz, de ha már úton vagy egész könnyű. Semmiképp ne legyél olyan, mint pl. a rokonságunkban az egyik nő, hogy az unokája óvodai ballagására sem tudott józanul elmenni. Az már tényleg az alja. Nem bántani akarom, mert megkapta az élettől szegénykém, csak gondolhatod hol tart aki már ennyit sem bír ki. Nagyon sok alkoholista van akikről nem is sejtjük, de városban könnyebb eltakarni.

Miért látják sokan? kocsmában ácsingózol? Azt ne tedd!

2016. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy egyedül, ne szégyellj segítséget kérni. Első körben háziorvos, aztán majd eligazít, hogy merre tovább. Az már jó jel, hogy felismered, hogy mi a probléma.
2016. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen nő van, viszont nem mind küzd ellene...
2016. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bajer ***** válasza:
Dr.Csernus szívesen segít a leszokásban. Ő fiatalon drogfüggő volt, tudja milyen a leszokással járó szenvedés. Egyedül leszokni életveszélyes lehet, mindenképpen orvosi felügyelet kell. Görcsös fulladásos halállal jár az alkoholelvonás. Elvonón adnak görcsoldó gyógyszert.
2016. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!