Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova kell mennem ha anyajegyet...

Hova kell mennem ha anyajegyet akarok levetetni?

Figyelt kérdés
Az sztk-n belül melyik orvoshoz kell mennem? És ha jelenleg nincs vele gond (volt már, hogy furán viselkedett), akkor gondolom fizetni kell érte. Kb mennyivel kéne számolnom?

2016. júl. 18. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászatra kell menni,nem hiszem h fizetős lenne,ha nem maszek orvos
2016. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bőrgyógyászati szakrendelésre kell menned. Ha pusztán esztétikai a problémád jó eséllyel el fognak küldeni. Csak indokolt esetben távolítják el, ha irritatív helyen van, vagy elrákosodott. Drága a lézeres eljárás nem szeretik mindenért alkalmazni. Egyébként ingyenes lenne. Ha esztétikai a baj, és mégsem vállalja a kórház, magánklinikát keress fel, mérettől függően akár 150-200 ezer forint is lehet.
2016. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na igen, attól tartok, mivel az arcomon vannak, ez bonyolítja a dolgokat. Hisz nem mindegy hogyan szedik le, nem lenne jó ha nyoma maradna. Más helyen nem zavar, de az arcomon inkább ne...

Viszont születésem óta volt egy "nagy" kinövés a szemem alatt, azt kivágták és nem kellett érte fizetni. Pedig gyakorlatilag semmi baj nem volt vele, legfeljebb kicsit dörzsölte a sminkelés... Ezekkel a mostaniakkal előfordul, hogy megkarcolom őket, de olyan is volt, hogy ilyen pattanásszerűség nőtt valamelyik alatt...

2016. júl. 18. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ha magánúton mész akkor kell fizetni de nem 150-1600 ezreket! Én 3 éve szedettem le 3 nagy anyajegyet, egyik sem volt rák gyanús, csak egyszerűen rossz helyen voltak és nagyok is voltak. Egy ilyennel foglalkozó sebészt kerestem meg. Eleinte magánként akartam menni, de kórházba hívott be így ingyen elvállalta, de fizettem neki mert akkor ép nem volt tb-m. Gyönyörűen kiszedte, amjd varta. Azt mondják a sebészek anyajegyet nem szabad lézerezni se égetni, mert akkor rákosodhat el, mert agyökér benn marad. A gyökérrel együtt kell kimetszeni. Csak a szemölcsöt szabad égetni vagy lézerezni! Erre figyelj oda! Sebészt keress meg ő is tud segíteni, a bőrgyógyászaton csak megvizsgálják az anyajegyet, ha nem gyanús nem szedik le.
2016. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!