Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komoly a baj?

Mennyire lehet komoly a baj?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja párszor volt olyan hogy a látásom kissé homályos lett, egyik pillanatról a másikra. Főleg reggel, mivel akkor még suliba jártam és emlékszem hogy akkor volt. Ez a tünet maximum fél óráig tartott és annyiból állt hogy például nem láttam ami a szemem sarkában van. Egy ideig ez eltűnt, és most megint előjött. Az elmúlt hónapban viszont néha olyan mozdulatok során is elszédültem amikor máskor nem nagyon, pl. ágyban átfordulás, vagy felkelés a földről. Mi lehet ez? Agydaganatra gondoltam de remélem nem az...

Bocsánat ha kissé zavaros lett de eléggé beparáztam :(



2016. júl. 19. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csak alapos kivizsgálással lehet megmondani,hogy mi okozza menj el a háziorvoshoz.
2016. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukrod rendben van?
2016. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt, mikor szúró fájdalmat éreztem a mellkasomban, plusz akkor volt a menstruációm, amely megemelheti kicsit a vérnyomást és a testhőt. Néha nem láttam rendesen, izzadt a tenyerem és én is szédültem. Bementem dokihoz, mint aki mindjárt elájul a stressztől az idegesség miatt, elmondták a szúró fájdalom nem a szívtől jön, hanem mellkasi probléma, meghúzódott vagy hártyagyulladás, csináltak ekg-t minden rendben volt. Az, hogy rosszul érzem magam leginkább azért volt, mert stresszeltem és csak a fájdalmakra figyeltem, amelyet egyre sűrűbbnek éreztem. Menj el dokihoz és kapsz egy megnyugtató eredményt, de ha valami bajod van, jobb ha most derül ki és tudják kezelni, mint akkor, mikor már régóta ez történik.
2016. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! A cukrom tudtommal rendben van, a vérnyomásra azonban gyanakodtam én is. Annyival javult a helyzet mostanra hogy a látásommal minden rendben, de a fejem fáj egy kicsit.

Háziorvoshoz mindenképpen elmegyek majd, de most szabadságon van sajnos :( mindenesetre köszönöm mindenkinek!

2016. júl. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!