Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet kivizsgálása...

Véres széklet kivizsgálása során tényleg egyből javasolt a végbéltükrözés?

Figyelt kérdés
Több hónapja van időnként véres székletem, a sebészdoktor először felírt kúpot amit használtam is, de nem múlt el. Most azt mondja mindenképp meg kell csinálni és altatás nélkül. Én ebbe nem egyezek bele.

2016. júl. 22. 13:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%

Nekem is ez vt a problemam 18evesen. Nem a vilag legjobb dolga a tukrozes ez teny de legalabb kiderult a betegsegem(colitis ulcerosa) boditassal csinaltasd mert anelkul szornyu!! Nekem volt boditassal es siman is. Boditassal elfelejted hogy fajt olyan mintha csak almodtad volna :) mindenkepp vizsgaltasd ki magad ne a fajdalotol felj. Es ne feledd CSAK boditassal vallalod. Addig menj amig nem vallaljak azzal. :)

23n

2016. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Az okot kutasd fel , nem kell rögtön kínzó kamrába menni .
2016. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem muszáj, de pl. vastagbélrákban szenvedni, aztán meghalni egy pöppet fájdalmasabb, mint egy tükrözés. De te tudod, hogy mennyit mersz kockáztatni.
2016. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért a végbéltükrözéshez altatás erős túlzás... Nem azonos a colonscopiával, vastagbéltükrözéssel.
2016. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csinálom bódítással se, ugyanis kb 6éve volt gyomortükrözésem, megígérték, hogy lesz érzéstelenítő, nem fog fájni. Rohadt szemetek még kiskorú voltam, hazudtak nekem és lespórolták. Iszonyúan fájt, 2napig rosszul voltam tőle. Tavaly volt hörgőtükrözésem, ott kaptam érzéstelenítőt, de úgy is nagyon fájt.
2016. júl. 22. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nyugodj békében!
2016. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha vastagbélrákom lenne azt tudtommal csak vastagbéltükrözéssel lehet látni, ahhoz meg már altatnak. Na meg nem túl valószínű, hogy az lenne, szerintem csak az aranyeres csomók miatt lehet. És mivel az még nagyon kezdeti fázisban van nem érdemes műttetni.
2016. júl. 22. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt vastagbéltükrözésem szintén véres széklet miatt, azt mondta az orvos, hogy ilyenkor ha véres mindenképpen tükröznek. Viszont látták rajtam, hogy mennyire félek, és egyből felajánlották az altatást.
2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mit, rettegj és ne menj el. MAjd megtudod később, hogy vajon érdemes lett volna bevállalnod egy kelletlenséget, hogy megelőzd a többet és nagyobbat.

Néhány valóban szenvedő bármit megadna azért, ha csak egy tükrözésre kellene mennie.

2016. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Elso vagyok. Nekem legutobb csak 20 centit mentek fel es kicsit kellemetlen volt de tulelheto. Ha CSAK kicsit mennenek fel neked nem veszes. Ha mar az egeszet nezik az persze mas..
2016. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!