Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megműttessem?...

Mit csináljak? Megműttessem? Mi lesz, ha megmarad a helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég vékonykás arcú emberke vagyok, szóval nincs "pofazacsim", meg ilyesmi. Mostanra, hosszú idő után már feltűnőre kialakult egy zsírcsomó az arcomon (az utánaolvasások alapján: lipoma), amit csak műtéttel lehet eltávolítani.

Rettentően zavar, ha úgy üti meg a fény az arcom, esetleg mosolygok, egy ilyen kidudorodás van az arcomnál. Félek, hogyha kivetetném, adok az egésznek egy pofont, mert akkor meg heg fog látszódni, ami még rosszabb. :(

Fiatal is vagyok, csak 20 éves, olyan munkát szeretnék, ahol emberekkel kell foglalkozni, és egy adott munkáltatónál nem szeretnék rossz benyomást kelteni "heges" szépséghibákkal, de csomókkal az arcomon se. :/


Ti mit tennétek?


2016. júl. 23. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
* a vékonykás arcot azért emeltem ki, meg hogy sovány, mert így még jobban feltűnő a dolog.
2016. júl. 23. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvossal beszélj!
2016. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kis heg a kutyát nem izgatja, ellenben a zsírcsomó nem lehet szép látvány.
2016. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha Téged zavar, akkor mindenképp megműtetném. Ha jó plasztikai sebészhez mész, olyan profi munkát végez, hogy alig látható heg marad csak utána 😉 És egy halovány heg még mindig szebb látvány, mint egy kidudorodó csomó.
2016. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak gondolom az már pénz kérdése. :P

Nyilván egy pöpec plasztikai sebész szebb munkát fog végezni, mint egy SZTK-ban lévő orvos.

De ha úgy nézzük, megéri. :)

2016. júl. 23. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az arcomról lenne szó (tehát jól látható helyen), akkor kizárólag egy jó plasztikai sebészhez fordulnék! Igaz, hogy sok pénz, de erre biztos nem sajnálnám (inkább más dolgokon összespórolnám a rávalót)....az SZTK-s sebészek csodálatos hegeket tudnak produkálni 😩 Saját tapasztalat mindkettő (műtöttek sok helyen már, tele vagyok hegekkel, de amit magánklinikán csináltattam szinte nem is látszik)
2016. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez lesz a megoldás akkor! :)

Nem tartom magam metroszexuális embernek, sőt, igazából még jampiznék is vele, hogy harci sérülésem van. :D

De nagy valószínűséggel olyan munkám lesz, amihez szükséges a megfelelő, ápolt kinézet, és kiábrándítana, ha ilyenen buknék el...

Akkor majd szépen keresek egy privat doctor-t. :)

2016. júl. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!