Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet székrekedésem/szor...

Mitől lehet székrekedésem/szorulásom, és mivel segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Kb. három hete székrekedésem van, tehát kb. 2-3 naponta tudok székelni, akkor is kínszenvedés, és legalább 20 perc.. és nem is tudok mindent kiadni, érzem, hogy még lehetne, de nem tudok. Amikor meg egyáltalán nem tudok, akkor is érzem az ingert néha, de egyszerűen nem megy. Emiatt néha felvagyok puffadva. Nemtudom mitől lehet, eddig nem volt ilyen problémám, minden reggel felkelés után szépen eltudtam intézni a dolgom, kb. 3 hete nem. Ugyanannyit eszek/ iszok mint előtte..reggel általába egy telje kiörlésű szendvicset eszek, ebédre változó-hús-zöldségek-tészta-főzelékek, vacsira meg valami könnyedet általába mert nemszoktam este éhes lenni nagyon, mondjuk néha eszek gyümölcssalit néha zabpelyhet stb..Heti 3x járok konditerembe, ahol futok erősítek mindent csinálok, szóval a mozgás is meg van, vizet is sokat iszok. Semmi nem változott ebben a 3 hétben...egyedül arra tudok gondolni, hogy kb ennyi ideje fáj a derekam. Nemtudom mitől, egyszer csak elkezdődőtt, főleg akkor fáj ha hajolgatok, de néha csak simán ülésnél is. Anya keni nekem de nem használ, vagyis mostanra már picit enyhült. Lehet összefüggés? Vagy mitől lehetne ez még? 18/L
2016. júl. 25. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyál kávét, az segíthet, meg ehetsz lekvárt magában...
2016. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!