Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen csomó...

Szerintetek milyen csomó lehet ez a lábszáramon?

Figyelt kérdés
22-èves lány vagyok.A jobb lábszáramon oldalt èszre vettem ha leguggolok hogy van egy kitüremkedès.Puha tapintású.Szemmel nem igazán látható de amikor leguggolok akkor kitapintható ès jobban látszódik.Èszre vettem hogy van több ilyen a lábszáramon csak nem mind tudom kitapintani.Azt meg jegyzem hogy nem vagyok egy sovány testalkatú.A tèrd hajlatnál is elvan szineződve a lábam meg bemèlyedès van rajta tèrdhajlatjaimnál hátul.Pènteken megyek orvoshoz.Addig is kha van valakinek valami ötlete mi lehet ez.
2016. júl. 25. 15:25
 1/2 Gyomri válasza:
Szija.Visszeres a labad tobb mint valoszinu kenjed lioton gellel ahol elszinezodott ahol bemelyedt ahol csomos.
2016. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban visszér okozza.
2016. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!