Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokat ültem és másnapra...

Sokat ültem és másnapra nagyon fájt a fenekem! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Előző nap 2 órát ültem egy kényelmetlen széken, kényelmetlen pozícióban és másnap úgy keltem fel az ágyból, hogy a záróizmom és a jobb fenekem alja rendkívül fáj.

Nincs púp, sem dudor, illetve aranyérnek sincs semmi nyoma, viszont meg van pirosodva a záróizom jobb fele és ez rendkívül kellemetlen (fáj) mikor megyek, vgy tüsszentek, illetve minden olyan mozgás, ahol ez az izom mozog.


Mi lehet ez? Második napja vagyok így, egy pindurkával jobb a helyzet, de még mindig nagyon kellemetlen! Volt nektek ilyenetek? Mi lehet ez? Mikor múlik el? Köszi a válaszokat!



2016. júl. 26. 12:59
 1/1 anonim válasza:
Nyilván az egyhelyben való ülés miatt "megnyomtál" vmit a fenekedben. El fog múlni néhány nap múlva. Én bringával járok dolgozni, volt, hogy belebringáztam egy kátyúba, megcsúsztam az ülésen, pár napig nyilallt a fenekemben "vmi", nehezen tudtam ülni. Végül is, orvoshoz ezért nem mentem, hiszen tudtam az okot.
2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!