Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki esetleg...

Van itt olyan aki esetleg orvos vagy gyógyszerész, esetleg annak tanul?

Figyelt kérdés
Egy gyógyszer mellékhatásairól lenne kérdésem, elég személyes szóval részleteket privátban írnék. Nagyon fontos lenne hogy segítsen valaki.

2016. júl. 27. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ugyan egyik sem vagyok a felsoroltak közül, de a gyógyszer tájékoztatójában fel van tüntetve a lehetséges mellék hatások. Esetleg a gyógyszer nevére rákeresve az interneten is találsz róla információt.
2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En gyogyszereszhallgato vagyok, de meg nem tanultam gyogyszerhatastant, igy a kerdesre nagyon valoszinu, hogy nem tudok valaszolni.

Viszont facebookon van egy "a patikus megmondja" nevezetu nyilvanos csoport, ami tele van szakemberekkel es barmilyen jellegu kerdesre keszsegesen valaszolnak. Termeszetesen ehhez a nevedet kell adnod, de betegsegeket illetoen nincs mit szegyellni. A legfontosabb a gyogyulas. Vagy ha nagyon szemermes vagy, akkor menj be egy patikaba, es mondd hogy ki szeretned kerni egy gyogyszeresz velemenyet. O felrehiv majd es megbeszelhetitek a problemadat. Igy legalabb csak egy ember fogja ismerni a panaszodat, de nem kell emiatt izgulni, ugysem fogja megjegyezni. :)

2016. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!