Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok fáradt ennyire a...

Miért vagyok fáradt ennyire a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem, és valahogy egész nap piszkosul fáradt vagyok, néha még el is alszom egy-két pillanatra. Mégha erősen koncentrálok, hogy márpedig ébren leszek, akkor is elpilledek pár pillanatra. Napi 5 órát utazok, busszal és vonattal is járok, ott is el szoktam aludni. Próbáltam már korábban is lefeküdni itthon, és hiába alszom mondjuk egy-két órával többet, ugyanúgy fáradt vagyok. Ülőmunkát végzek, nem értem mibe fáradok el. Egyébként itthon többnyire nincs ilyen gond.
2016. júl. 27. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz.
2016. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem vagy érzékeny frontra vagy időjárás változásra? Mert annak (is) van ilyen tünete.

/A családomban többen is küzdünk ilyen tünetekkel: párom pl. a meleg frontok előtt-közben, én a hidegfront idején illetve esős idő közeledtével./

2016. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hánykor kelsz és hány órát alszol?
2016. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második: Nem tudok róla, hogy frontérzékeny lennék, eddig nem igazán volt gondom.


Harmadik: Többnyire reggel fél hatkor kelek, kb délután hétre érek haza, többnyire 6 órát alszom, bár néha ennél kevesebb jön össze.

2016. júl. 29. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
a stressz, a megfelelni akarás és lehet, hogy energiavámpír/ok vannak körülötted. most 3hétre elment a főnökasszonyom és így, hogy helyettesítek és még többet is dolgozok akkor is sokkal jobban vagyok :D szóval tutira ő az energiavámpírom. ellenük védekezni elég nehéz, de olvass utána. nekem az bevált, hogy vicces oldalakat nézegetek meló közben meg írogatok barátoknak, magyarán feltöltöm magam.
2016. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor már meg is van.

5:30-as kelés 6 órás alvásokkal, utolért a fáradtság. Ezt nem lehet tartósan csinálni.

2016. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!