Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan fáradt vagyok, alig...

Állandóan fáradt vagyok, alig van energiám valamihez. A munkahelyemen ezerrel pörgök, de utána alig várom, hogy hazamehessek és egyedül legyek, ne kelljen senkihez szólni. Nagyon sokat tudnék aludni. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy hosszabb kapcsolatom, de előtte is sokszor begubóztam otthon egyedül és nagyon nehezemre esett kimozdulni. Boltokba, bevásárolni is csak annyit megyek amennyit muszáj, utálom, ha sok ember van körülöttem.
2009. szept. 27. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a munkahelyemen sem pörgök...

Most megpróbálom a méhpempő kapszulát,jó hatása van erre is! :)

Te is nézhetnél valami vitamint fáradtság ellen!

2009. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a munkádban éled ki minden energiádat, azt is amit más a magánéletére fordít. Emiatt, ha annak vége, akkor lehet értelmetlennek tűnik minden és már a nap további részét nem akarod kihasználni, hiszen a munkádba már beleadtál mindent. Persze hasznos lehet mindenféle vitamin, meg magnézium tabletta, de nem lehet hogy depressziós vagy? Szoktál otthon olvasni, vagy valami hasznosat csinálni, vagy zsákeffektusban töltöd az időt? Kereshetnél valami hobbit, amit kikapcsolásnak élsz meg és nem teljesítménykényszernek.
2009. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sportolj.

Talán semmi köze, de hegymászóknál az oxigénhiányos levegő eredményeként, megfagyni 'készülő' embereknél a lelassuló vérkeringés miatt áll elő oxigénhiányos állapot az agyban, ami aluszékonysággal jár. Az alvás során, akárcsak az ájulásnál, az agy ki tud kapcsolni jópár fogyasztót, hogy saját maga, mint létfontosságú szerv fennmaradhasson.

Sporttal növelhetet a tüdőd hatékonyságát, dúsítva véred oxigénnel, emellett a vérkeringésed is javul tőle, egységnyi idő alatt több oxigén jut a megfelelő helyekre, anyagcsere gyorsul, pár hónap után az addig többnyire hideg végtagok már nem lesznek azok, stb.

2009. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportolok, de attól soha nem lett jobb kedvem. A mozgás fontos nekem is, de nálam nem működik ez a boldogsághormon-dolog a mozgástól. Megvan, mint egy feladat, de semmi több.
2009. szept. 30. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, bíztam benne, hogy valaki válaszolt...
2016. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!