Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan működik az eredmények...

Hogyan működik az eredmények kiértékelése?

Figyelt kérdés
Voltam fül-orr-gégészeti vizsgálaton, aztán elküldtek laborvizsgálatra(vér-vizelet). A doktornő mondta, hogy menjek vissza néhány nap múlva. Visszamentem, de akkor már egy másik orvos volt. Kérdeztem, hogy rendben van-e a laboreredményem, azt mondta, nagyjából rendben van. Viszont picit aggódom, mert az orvos kb csak néhány másodpercre nézett a gép monitorára, mert azon küldték le a laborból az eredményt. Ilyen rövid idő alatt át tudta alaposan nézni és kiértékelni? Vagy már a laborban kiértékelték és csak a véleményt és a javaslatot küldték le a fül-orr-gégészetre? Kicsit félek, hogy nem volt elég alapos az orvos. Valaki tudja, hogy van ez?

2016. júl. 29. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az értékek közül ki van emelve, amelyik eltér a normálistól.

Megkaptad a laborleletedet? Ha igen, lehet rajta látni az értékek mellett zárójelben, hogy mekkora értékek normálisak. Ha valami nem érthető, az interneten lehet találni olyan oldalakat, ahol megtalálod, mi micsoda és mennyinek kellene lennie, pl. [link]

[link]

Ha valamelyik érték miatt aggódsz, házidokihoz is elviheted, hogy nézze meg a leletedet.

2016. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg.
2016. júl. 29. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos meg tudja nézni a számítógépén, talán még oda is tudja adni.
2016. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!