Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvállaljam a munkát, ha...

Elvállaljam a munkát, ha nagyon megerőltető nekem?

Figyelt kérdés

Vannak betegségeim (öröklött), ami miatt nem végezhetek nagyon fizikai munkát, csak addig, amíg bírom. Múltkor voltam melózni 3 napot, megterhelt elég rendesen, napokig tartott, míg helyrejöttem. Most mehetnék 1 hónapig, csak így nem akarok, viszont a pénz kéne. Próbálkoztam mással is (irodai, hostesskedés), de tanulmányaim miatt, munkatapasztalat hiánya miatt mindig másokat vesznek fel a HR-esek...

Az egyetem nemsokára kezdődik, kell a pénz könyvekre. Szerintetek merjem hagyni ezt (egészségem érdekében), vagy keresgéljek még, hátha felvesznek pár hétre hostesskedni?



2016. júl. 29. 15:09
 1/4 anonim válasza:
Hát ez attól függ milyen betegségeid vannak, és nakad mit jelent a magyon megerőltető...
2016. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk 390 kg-ot tartani egy kézzel, közben hajolgatni és feladni a cuccokat... sajnos ilyet is kellett csinálnom. Ja és 20/L
2016. júl. 29. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

390 kilót egy kézzel?

Most kezdődik az Olimpia, ez biztos egy aranyérem ! Milliók járnak vele.

2016. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, de nem értem, hogy hogyan... :D 39 kg, de az is sok nekem.
2016. júl. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!