Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök már 3 napja...

Miért szédülök már 3 napja folyamatosan?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozom ahol semmilyen levegőmozgás nincs s ebben a melegben odabent elég kibírhatatlan! Ráadásul ülő munkát végzem! Mostanában elég rossz a közérzetem sokat idegeskedek is! Egyik nap nagyon szédültem ájulás közeli érzésem volt elkezdtem remegni s ekkor kaptam egy fél szem nyugtatót s az használt viszont a bizonytalanság érzésem maradt! Tavaly ugyan úgy nyáron ilyen jellegű panaszaim voltak!

Tényleg sok a stressz az életemben ez is kiválthatja a szédülést, rossz közérzetet? Varrógép mellett ülök 10 órát s fáj a vállam, hátam lehetséges hogy le van tapadva az izom s az nyom egy idegszálat?

írjon aki hasonló helyzetbe van Köszönöm


2016. júl. 31. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod lehet nagyon leesik, vagy felmegy, mindkettőtől lehet szédülni, meg kellene ilyenkor mérni, de ha nincs levegőmozgás és nagyon meleg van, akkor hőguta is lehet. Igyál sok folyadékot és hűts magad a melegben legalább egy hideg vizes törölközővel.

Nem ártana egy kivizsgálás sem, menj el a háziorvosodhoz.

2016. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg nem tudok háziorvoshoz menni mert nagyon sok munkánk van s nem enged a főnök viszont 20átol le állunk s úgy terveztem hogy teljesvérkép vizsgálatot kérek! Köszönöm a válaszod 
2016. júl. 31. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor legalább vérnyomásodat mérd meg, ha neked nincs, ismerőseid vagy rokonod körében biztosan van valakinek.
2016. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárakban is megmérik.

De ne feledkezz meg a nyakcsigolyáidról sem!

2016. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!