Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan kiakar jönni a...

Folyamatosan kiakar jönni a herpesz, és egy vagyonba kerül, hogy megakadályozzam. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Kb. egy évvel ezelőtt volt az, hogy kb hetente kijött a herpesz, és arra az orvos adott írt fel Telviran gyógyszert, 2 dobozzal. Na amig azt szedtem, meg utána kis ideig nem jött elő, de aztán ismét előjött egy és kétségbeesve kerestem rá a megoldást. Megtaláltam a lizin nevű aminosavat, ami egy ideig kordában tartotta úgy hogy kb. napi 1000 mg szedtem. Aztán biztos ami biztos, elkezdtem napi 1000mg c-vitamint is. Telt az idő előjött egy herpesz, rohantam a háziorvoshoz Telviranért. Beszedtem az összeset belőle (akkor felfüggesztettem a lizint) , aztán elfogyott vissza a lizinre. De kb minden héten látom, hogy pirosodik a szám széle, és akkor őrült módon isten tudja hány db lizint beszedek és akkor elmúlik a pirosság. Viszont ez a lizin anyagi csőd, 90db-os , és 4 ezer ft, elmegy kb másfél hét alatt. Tanulok, nincs saját keresetem, ösztöndíjból veszem , mert a szüleim nem hisznek benne, mert csak az interneten olvastam a lizinről, és hogy nem kell mindent elhinni amit ott irnak. Pedig hatásos, de mégis ki akar mellette jönni folyamatosan.
2016. júl. 13. 22:52
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Azért jön ki, mert le van gyengülve az immunrendszered. A Telviran csak tüneti kezelés, az okot nem szünteti meg (ahogy a gyógyszerek sem szüntetik meg a betegségeket). Nekem akkor szokott kijönni, amikor fizikailag nagyon megterhelem a szervezetemet, pl. napi 8-10 órás magashegyi túrázás, és még a Nap is rásüt, az még tud dobni rajta. Mióta ezt tapasztalom, azóta már a túrák előtt szedek multivitamint, a túra ideje alatt pedig megnövelt adagban. Van, hogy már ki se jön, vagy csak kicsi, ilyenkor Siliceát használok, ez természetes, kovasavgél-alapú.

Most vannak chlorella és spirulina tablettáim, ezeket fogom kipróbálni, ezek is tele vannak vitaminnal és ásványi anyaggal.

2016. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teafa olaj, 100%-os. Amint erzed, kend be vele. Nagyon jó! Virusolo.
2016. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!