Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap délutan jeges vizet...

Tegnap délutan jeges vizet ittam a meleg miatt. Olyan fél tizenegy fele meg olyan érzésem lett mintha lenne valami a torkomban, hogyha nyelek? Ettől megfázhattam?

Figyelt kérdés
Elèg sokat ittam egyszerre.Csak azt furcsálom,hogy olyan későn jött el ez az èrzès! Nem komondottan fáj csak mikor nyelek akkor fura mintha megfáztsm volna egy picit!

2016. aug. 2. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a nyelőcsőben és a garatban a hideg vízzel érintkező részekben szövetkárosodás (elhalás) léphet fel, amit a szervezet érzékel és az elhalás területén kitágulnak a kapilláris erek, ami segíti az immunrendszert, hogy eltávolítsa a károsodott részeket. A helyi vérbőségnek van ilyen feszítő hatása.
2016. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen.Szerintem megfáztál.Egy hét kb. és elmúlik.
2016. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!