Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben a melegben ti sem...

Ebben a melegben ti sem kívánjátok az ételt?

Figyelt kérdés
Csak a hideg vizet kívánom, és néha édességet. De főtt ételről hallani sem akarok ilyenkor. Persze szoktam enni, de nem azért mert jól esik..

2016. jún. 26. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem vagy egyedül..:(
2016. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szervezetnek elég a meleggel küzdeni, érzi, hogy nincs ereje még az emésztéssel is foglalkozni....
2016. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is vízen élek ilyenkor, a fot etelek nem esnek jól.

Gyümölcs leves kivételével

2016. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En se. Egèsz nap hideg vizet iszok meg nèha csokit eszek. Főtt ètelt pedig csak vacsira kívánok, persze csak ha kihült :D
2016. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem, eszem vagy másfélszer annyit, mint amire szükségem van... Holnaptól igyekszem vigyázni, igazából fogynom kéne, de nem vagyok képes olyan picit enni, a súlytartó ételmennyiség se sok, sőt annak a másfélszerese sem.


Szóval nekem ilyenkor se könnyű e téren, eszem kettő helyett is.


Az étel típusa mindegy, bár lehetőleg most is inkább zsíros ételeket eszem, akárcsak máskor. A típusom nem változik meg attól, hogy meleg van. Csak a gyümölcsszezon miatt van megemelkedett gyümölcsvágyam.


A hideg káposztaleves pedig nagyon jól esik, igaz, a sült krumpli is, bár az inkább poénos, megreszeltem előtte. Ezek nem annyira zsírosak, de most szénhidrátos napjaim voltak.

Az édesség nálam kvázi mindig szíves fogadtatásban részesül, viszont meleg ételre nem vágyom most.

2016. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is már 2 jégkrémen túl vagyok, de "normális" ételt ma még nem sokat ettem. :D
2016. jún. 26. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyatok egy eros levendulateat, farantaltan lesz etvagyatok. Nekem bevalt!!udv
2016. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!