Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vkinek vélemény a mannás vagy...

Vkinek vélemény a mannás vagy nadleres cellulitisz szappanokról?

Figyelt kérdés
Sportolok ahogy van időm és próbálok egészségesen étkezni,de sajnos a combomon így is megjelenik a narancsbőr. Mostanában ezekről a szappanokról olvastam/hallottam. Vkinek személyes tapasztalat? Bevált e? Megérte megvenni?
2016. aug. 2. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A manna szerintem pénzkidobás.


Próbáltam a sampon szappanjukat : undorító, szénaszerű, szálas, ragacsos lett a hajam.

Sima "illatos" fürdőszappanjuknak kb semmi illata nem volt és szárít.

A fekete szenes arclemosójuk semmire nem jó.

Ugyanez igaz a kámforos szappanra. Testvéremnek vettem, semmit nem javított a bőrén és még büdös is.


A narancsos illóolajuk tetszett csak. A szappanokat elhasználtuk kézmosásra, arra okés volt.

2016. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, általánosságban beszéltem csak a szappanjaikról, elsiklottam afelett, hogy csak a cellulitisz elleni termékeik érdekelnek. Azokat nem próbáltam.
2016. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi azért a segítséget! Utánuk olvastam és sajnos nem sok jót írnak róluk :/
2016. aug. 3. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:

több milliós büntetést kaptak, mert gyógyhatásúnak tüntették fel a termékeiket, pedig erre semmiféle bizonyíték, orvosi igazolás, kísérlet nem volt.


meg is fog jelenni a narancsbőr, mert a nők így vannak összerakva.

az nagyon jó, ha sportolsz.

zuhanyzásnál dörzsis szivaccsl dörzsöld át.

egészségesen is étkezel, ez is jó.

ennél többet nem tehetsz.


baromságokra ne dobj ki egy csomó pénzt, mert nem érnek semmit.

2016. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.akkor elfogadom h ez van :D
2016. szept. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!