Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

Durván narancsbőrös a hátsóm és szeretnék tenni ellene.

Olvastam, hogy a futás jót tesz, viszont a bokaproblémáim miatt az orvos eltiltott tőle, szóval csak mindenféle fenékgyakorlatokat végzek és biciklizek, ezek segít valamit?

Sajnos rendszeresen ezekre sincs időm a tanulás miatt, csak hetente 2-3 alkalommal.

Illetve ügyelek rá, hogy sok vizet igyat. Cukros és zsíros ételeket nem fogyasztok, csak nagyon ritkán.


Mit tehetnék még? Kérlek segítsetek, a strandszezonra szeretném, ha halványodna valamit...


Csak normális válaszokat!


18/L



2014. márc. 1. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A biciklizés jó, a fenékgyakorlatok tónust adnak az ottani izmoknak, szóval a formaiságán :) segíthet, a narancsbőrön aligha. Egyetlen megoldás van, sajnos: fogyni. És van akinek még az sem tünteti el. Vannak rá krémek is, én messze az Ilcsi néni féle vérpezsdítő testápolóval tapasztaltam a legjobbakat, de ezektől nem kell csodát várni. Kozmetikushoz is lehet menni tekercselésre. Sajnos ettől sem kell csodát várni...
2014. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állítólag a köpölyözés és a szauna is jó rá.
2014. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Google,lifetilt, márc17én indul egy narancsbőrtelenítő program,én végigcsinálom!
2014. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Fogyni nem szeretnék, ugyanis így is elég vékony vagyok.De az narancsbőr programot mindenképp kipróbálom :)

2014. márc. 4. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Elsősorban a szervezetedet kéne 'kitisztítani', hiszen a narancsbőr nem más mint a sok lerakódott méreganyag, melyeket a szervezeted (hogy védekezni tudjon ellenük) kis zsírpárnákkal veszi körbe. Na ez a narancsbőr! Sporttal aligha tudod eltüntetni, itt leginkább a táplálkozásod megváltoztatása hozna tartós eredményt. Természetesen az sem hónapokon belül. Sajnos ez hosszú folyamat, évekbe telhet.
2014. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fGhw39-84th ***** válasza:
33%

"Elsősorban a szervezetedet kéne 'kitisztítani', hiszen a narancsbőr nem más mint a sok lerakódott méreganyag"

:D Öcsém, de sötét vagy. Ekkora baromságot.

2014. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért lennék sötét? Miért szerinted akkor mi az? Halljam azt azt a nagy igazságot, utolsó! :-) Ne haragudj, de nevetnem kell rajtad..:D
2014. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 fGhw39-84th ***** válasza:
45%
Zsír. Mégis hogy a francba képzeled, hogy az _méreganyag_?? Ekkora baromság. Hagytad, hogy jól átverjenek.
2014. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A naracsbőr az szerinted zsír?? Hú, az anyját.. Akkor hogy magyarázod azt h nagyon sok vékony lányon is ott fityeg a naracsbőr? Olvass kicsit utána szerintem. És csak azért mert nem értesz egyet valaki álláspontjával (jelen esetben az enyémmel), attól még senki sem sötét...
2014. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg zsír. És a nagyon vékony lányokon is lehet katasztrofálisan rossz helyen a bőr alatti zsír. A nagyon vékony lány az nem azt jelenti, hogy 0 testzsírszázaléka van. Ez a méreganyag tényleg hülyeség :)
2014. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!