Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan huszonéves, akinek narancsbőre van?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a narancsbőr a 30 feletti nők problémája, hormonális változások + mozgásszegény életmód okozzák. De én csak 22 éves vagyok, és már szembesültem vele.


Ez most teljesen abnormális? Rossz lehet az anyagcserém? Azon kívül, hogy kezeltetem a cellulitiszt, vizsgáltassam is ki magam rossz anyagcsere-működést keresve?


És ami a legfontosabb: UGYE NEM VAGYOK EGYEDÜL?



2014. jan. 9. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy 30+-osok problémája, én 28 éves vagyok, de már kb 24 évesen volt.

Combra (is) hízó emberek problémája. Sajna.

Egyszer voltam 52 kiló, baromi jól néztem ki, akkor nem is volt narancsbőröm se...

2014. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is széles csípőjű, és arra és combra hízó típus vagyok, de nekem a zsírpárnákkal meg a súlyommal nem is lenne bajom, csak narancsbőröm ne legyen.


Te mit csináltál vele/ellene?

2014. jan. 9. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én bnőmnek is van. A zsírpárnák okozzák, ha szépen lefogysz, akkor neked is el fog tűnni. De nem véletlenül mondom én hogy a lányok 16 után már csak öregednek!
2014. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem vagyok kövér. 60 kiló vagyok, 175cm hová fogyjak le? nem akarok lefogyni, csak a cellulitisz menjen
2014. jan. 9. 14:36
 5/8 anonim válasza:
persze, hogy van ! én most leszek 18, de már majdnem két éve van narancsbőröm, pedig egyáltalán nem mondhatnám magam kövérnek, vagy túlsúlyosnak, egyszerűen csak combra hízok és ott van egy kicsi, meg a fenekemen. Eleinte nagyon zavart, de most már nem igazán érdekel, mivel másoknak igy ugyanúgy van. Ne aggódj nem vagy egyedül.
2014. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, pedig csak 20 éves vagyok. De már legalább 2 éve :( Nagyon utálom, főleg nyáron mindig feszélyezve érzem magam :(
2014. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, lányok!

De én nem akarok beletörődni, hogy van és lesz és kész. főleg, hogy a házorvosom azt mondta, növeli a visszér kockázatát, tehát nem csak szépészeti probléma!


mikor a kérdést kiírtam, megvettem egy narancsbőr elleni bőrfeszesítő krémet (dm saját márkája), napi 2x használtam azóta, és komolyan mondom, hogy már használt egy picit.

2014. jan. 12. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy állsz?
2014. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!