Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon rossz hangulatom...

Deniel9 kérdése:

Nagyon-nagyon rossz hangulatomba vagyok mert? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy lány miatt nagyon mérges vagyok , de olyan szinten hogy elöntött a düh és képes lennék véresre verni a kezem meg ilyenek..de ettől független valaki tud egy olyan helyet ahol pl bemész egy szobába vagy helységbe ahol egyedül vagy és senki nem hall és egy olyat ordítani hogy a tüdőd kiköpöd hangosan , teljes erőből?


Segítséget kérek , nem oltásokat. Köszöntem.



2016. aug. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö. Hát, én nem tudok ilyen helyet. Amúgy nem rossz ötlet

Viszont, ha van szőnyegporolótok, akkor vigyél ki az udvarra egy szőnyeget, és teljes erődből püföld. (de azért ne szakadjon szét)

Így tiszta lesz a szőnyeg, és nem néznek hülyének.

Nem biztos, hogy beválik, de remélem, segítettem!

2016. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy egy edzőterem, kifulladásig, amikor már járni is alig tudsz a sok edzéstől. Jól fogsz kinézni és levezeted a feszültséget.
2016. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg boxzsák?...
2016. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Box zsákot nem tudom hova tenni , olyan szőnyegem meg nincsen amit mondott az első. Az edzés meg..mindenki bele van buzulva az edzésbe meg a fehérjébe..valóban lehet hogy le kéne járjak de az időm nem mindig úgy szabad ahogyan én azt akarom. De ettől független tervezek újra focizni vagy nem tudom...valami amivel letudom vezetni a hétköznapi feszültségemet meg mindent...
2016. aug. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!