Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csináltam egy terhességi...

Csináltam egy terhességi tesztet és negatív lett, viszont még mindig rossz érzésem van, késik a menstruációm is, talán vegyek még egy tesztet?

Figyelt kérdés

Nagyon idegeskedem az utóbbi (körülbelül) 2 hétben, mert nem jött meg. Pár héttel ezelőtt volt egy pici barna folyásom, de annyiban is maradt, azóta semmi. Vártam vele, mert úgy gondoltam kicsit csúszik.. Ma pedig vettem tesztet, de ez sem nyugtatott meg, pénteken megyek a nőgyógyászatra.Lehet, hogy csak beképzelem már, de az utóbbi 2-3 napban furának érzem a testem, kemény a hasam(mintha fel lennék puffadva), akármennyit eszek(vagy keveset, vagy többet) mindig úgy érzem, hogy tele vagyok, néha megiszok egy pohár innivalót már attól is.., a vécézés sem úgy megy, mint ahogy szokott, de talán az elmúlt 2 napban a "wc" téma is kezd javulni, mégis kemény és picit feszít a hasam. Érzem, hogy éhes vagyok, de nem is szívesen kezdek hozzá az evéshez, mert tudom, hogy utána rossz lesz.. De igazából az aggaszt a leginkább, hogy nem jön meg!:(

Szerintetek mi lehet a probléma?:(


2016. júl. 14. 22:02
 1/1 anonim válasza:
Miota késik?
2016. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!